DLH Slovakia

+421 (0)2 33 000 271       INFO@DLHSLOVAKIA.SK

Plusy pre terasy Twinson

PREČO MATERIÁL TWINSON PRE VAŠU TERASU?

Materiál Twinson v sebe spája to najlepšie z dreva a PVC. Spojením výhod oboch materiálov získavajú terasy z materiálu Twinson tie najlepšie vlastnosti oboch základných surovín – prírodný vzhľad, hrejivý pocit z dreva a trvanlivosť PVC spolu s jeho minimálnymi nárokmi na údržbu. Vďaka prírodnému vzhľadu splynú terasové dosky Twinson dokonale s vašou záhradou.

twinson terasa

TWINSON A JEHO VÝHODY PRE POUŽITIE NA TERASÁCH

  • prírodný vzhľad
  • žiadne triesky, žiadne praskliny
  • odolný proti hmyzu
  • jednoducho sa udržiava – nie je potrebné žiadne natieranie
  • robustný
  • vysoká odolnosť proti pošmyknutiu i za mokra
  • dlhá životnosť - záruka až 25 rokov
  • šetrnosť k životnému prostrediu (100 % recyklovateľný)
  • hygienicky neškodný
  • Certifikát PEFC

twinson massive

+ Minimálne nároky na údržbu terasy

Materiál Twinson v sebe kombinuje drevo a plast, a ponúka dlhú životnosť, odolnosť a nízke nároky na údržbu ako PVC. Materiál netvorí triesky a nepodlieha hnilobe, je odolný proti UV žiareniu i hmyzu. Povrch zostáva príjemný veľa rokov navzdory poveternostným vplyvom. Nie je potrebné žiadne natieranie.

+ Ochrana životného prostredia

Twinson šetrí prírodné zdroje, pretože  je šetrný k životnému prostrediu a ako biomateriál je skutočnou alternatívou k tvrdým drevinám z tropických oblastí. Kým tvrdé drevo sa získava výlučne z ohrozených dažďových pralesov, borovicové drevo pre materiál Twinson pochádza z lesov s certifikátom PEFC, ktoré sú spravované udržateľným spôsobom. Vysoká životnosť materiálu umožňuje dlhodobé používanie produktu, a to pri zachovaní vysokej kvality. Na konci životnosti môžete materiál Twinson 100 % recyklovať.

+ Vysoká odolnosť proti pošmyknutiu

Brúsený povrch s drážkovaním dodáva terasovým doskám prírodný vzhľad a zaisťuje vysokú mieru bezpečnosti a komfortu. Povrch terasy je bezpečný aj za mokra – je odolný proti pošmyknutiu, a to bez ohľadu na to, či máte topánky alebo bosé nohy. Twinson spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti.

+ Certifikát PEFC

PEFC je medzinárodná organizácia podporujúca udržateľné nakladanie s lesmi. Značka PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes) garantuje, že je neustále vysadených viac stromov, ako bolo vyťažených, a zostáva zachovaný pomer druhov. Produkty Inoutic z materiálu Twinson majú certifikát PEFC.

VYBERTE SI Z KOMPOZITNÝCH TERÁS TWINSON.
VĎAKA PRÍRODNÉMU VZHĽADU SPLYNÚ TERASOVÉ DOSKY TWINSON DOKONALE S VAŠOU ZÁHRADOU.