DLH Slovakia

+421 (0)2 33 000 271       INFO@DLHSLOVAKIA.SK

Výhody vrstvených drevených podláh

Prečo si vybrať PODLAHU Z DREVA?

Veríte, že naše prostredie má vplyv na to, ako sa cítime? Viete oceniť veci, ktoré spájajú krásu s kvalitou a trvanlivosťou? Chcete sa každý deň tešiť z kontaktu s ušľachtilým prírodným materiálom? Hľadáte niečo, čo z vášho domova urobí výnimočné miesto plné spomienok? Fascinujú vás miesta, ktoré sa časom stávajú jedinými svojho druhu, miesta, na ktorých sa oplatí zastaviť, aby ste sa nadýchali ich atmosféry?

TVOJ DOM, tvoj príbeh
Ak je vám všetko toto blízke a tieto hodnoty považujete v živote za dôležité, drevená podlaha je určená práve vám. Drevo je výnimočný materiál, úžasné dielo prírody, ktorá nielenže vytvorila tisícky druhov stromov, ale aj zariadila, že každý strom je jedinečný. Každý v sebe ukrýva neopakovateľný príbeh o východoch a západoch slnka, o vetre, o daždi a rannej rose, o hmyze, vtákoch a zvieratách, o meniacich sa ročných obdobiach, o nehostinnosti tajgy a bujnej živelnosti tropickej džungle.

Ďalšie kapitoly dopisujú ľudia – ľudia, ktorí sa často po celé generácie starajú o stromy, ktorí vynakladajú množstvo úsilia, skúseností a šikovnosti na to, aby sme drevo mohli využívať ako materiál. To najfascinujúcejšie je ale to, že voľbou drevenej podlahy sa aj vy stávate spolutvorcom tohto príbehu. To ona vás privíta, keď po prvýkrát prekročíte prah svojho nového domu. To jej sa budete každé ráno pri prebúdzaní dotýkať bosými nohami a budete cítiť, že je príjemná a teplá.

DOBRÁ voľba – nech už si vyberiete ktorékoľvek z našej ponuky

Boen 
Vysoko kvalitná parketová podlaha z pravého dreva je zosobnením čistej prírody. Vzácne ušľachtilé drevo sa z dôvodu chránenia zdrojov používa výlučne na kryciu vrstvu. Strednú tvorí rýchlorastúce a tvarovo stále smrekové drevo, spodnú smreková dyha z jedného kusu, aby sa starala o stabilný protiťah.
Prostredníctvom vrstiev parketových paluboviek vzniká živý a rozmanitý vzhľad, ktorý harmonizuje s mnohými štýlmi zariadenia. Či už so 7-vrstvovým lakom alebo prírodným olejovaným povrchom, podlaha je vždy dobre chránená a ľahko sa ošetruje. Vďaka spojeniu BOEN X-press sa parkety pokladajú jednoducho a rýchlo, a pokládka je možná aj na podlahové kúrenie.
Výrazná, teplá, tvarovo stála a s dlhou životnosťou je perfektným základom pre váš osobný štýl bývania a vyššiu kvalitu života.

DECO Line 
Dvojvrstvové parkety Deco line reprezentujú inovatívny druh drevenej podlahy, ktorý spája trvácnosť a prirodzenosť tradičných parkiet s ich jednoduchou a rýchlou montážou. Vďaka viacnásobnému lakovaniu alebo olejovaniu a tvrdeniu UV lúčmi majú parkety DECO Line dlhú životnosť a sú odolnejšie proti mechanickému poškodeniu. Sú omnoho tenšie než tradičné parkety a dokonale prepúšťajú teplo. Sú kompatibilnejšie so systémom podlahového vykurovania.

Woodline
Podlaha v miestnosti vytvára pocit skutočného domova. Krása dubovej podlahy vám prinesie harmóniu po dlhom ťažkom dni. Dub symbolizuje silu a odolnosť, no pôsobí ukľudňujúcim a útulným dojmom. Každá doska Woodline Parquetry je unikátna, lebo je ručne spracovaná. Doprajte si pocit jedinečnosti s viacvrstvovou dubovou podlahou!

EKOWOOD
EKOWOOD sa zameriava na výrobu výrobkov najvyššej kvality a na udržateľne riadené lesné hospodárstvo. Farebne vyvážené podlahy z tvrdého dreva dodávajú akejkoľvek miestnosti nenútenú eleganciu a vytvoria pokojnú atmosféru. Drevené podlahy majú malú hrúbku a jadro z tvrdého dreva Hevea. Drevina Hevea je najtvrdšia resp. najodolnejšia proti statickému namáhaniu, zaťaženiu nábytkom a iných ťažkých predmetov. Podlaha je veľmi stabilná a málo citlivá na zmeny teplôt a vlhkosti v interiéri. 

Prezrite si ponuku vrstvených drevených podláh tu…