DLH Slovakia

Príďte si k nám po zážitok!

Najväčšia expozícia thermo drevín v strednej Európe

Potrebujete novú terasu, drevené okenice či schody k bazénu? Rozmýšľate nad renováciou a hľadáte drevo s unikátnymi vlastnosťami?  Určite si naplánujte cestu do našej predajne na Tuhovskej ulici pri Zlatých pieskoch. Pripravili sme pre vás novú jedinečnú expozíciu thermo drevín. Raz vidieť je viac ako stokrát čítať. U nás sa nemusíte len pozerať. Dotknite sa drevených obkladov z thermo jaseňa či borovice. Prejdite sa, kľudne aj naboso, po rôznych profiloch terasových dosiek.

 

Najväčšia expozícia thermo drevín v strednej Európe vám ponúkne ešte viac. Predvedieme vám mnoho spôsobov architektonického využitia jedinečného dreva na jednom mieste. Už nemusíte nakúkať do susedných záhrad, listovať v katalógoch. Pripravili sme pre vás viacero spôsobov ukladania a inštalácie thermo dreva od najrenomovanejšieho výrobcu  s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťou – firmy THERMORY. Prezriete si detaily rohov, okien či dverí z toho vysoko kvalitného a objemovo stabilného materiálu.

Chcete vidieť, ako budú vyzerať vaše budúce schody či prechod z terasy do záhrady?  Samozrejme, mysleli sme aj  na vás. Ak by vám predsa len niečo chýbalo, naši predajcovia sú pripravení zodpovedať vám vaše otázky a poradiť aj pri netradičnom riešení.

 

Tepelne modifikované drevo či exotika? https://www.dlhslovakia.sk/chcete-terasu-ktora-bude-nielen-krasna-na-co-vsetko-treba-mysliet-pri-planovani/#drevo

Výborné vlastnosti tvrdého exotického dreva už dokážeme získať vďaka termizácii aj z lokálnych európskych drevín. Drevo nemusíme prevážať cez pol zemegule. Po tepelnej úprave sa výrazne zlepšia vlastnosti dreva. Nebude napadnuté škodcami, hubami, plesňami. Je zbavené cukrov, odvlhčené na 0%. Je  dokonca stabilnejšie ako kompozitné materiály. Oceníte, že krásne vonia. Vedľajším efektom je síce skrehnutie dreva, no zároveň svetlejšie dreviny, jaseň či borovica, získajú tmavší odtieň. Thermo drevo je ideálna ekologická alternatíva tropickým drevinám a je ihneď pripravené pre budúce použitie v exteriéri.

 

Príďte si k nám po zážitok a odneste si ho domov.